Island of Lost Hope
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pub.......

+3
Ariana Valladares
Mistrz Gry
Willow Blandelli
7 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Nie Gru 04, 2016 6:57 pm

- Wątpię... Ale niech Ci będzie - odpowiedziałam Agnes i przygryzłam wargę. Czy to był aby na pewno dobry pomysł? Miałam wątpliwości, spore wątpliwości, ale... Warto było chociaż spróbować. I utrzeć też nosa całej tej Alex. Miała również śliczny uśmiech... Przeniosłam wzrok na Lary i pokręciłam głową. Co ona miała na myśli? Przecież ja z nią... Oh... Już sobie pomyślała nie wiadomo co... Westchnęłam ciężko i przewróciłam oczami. - Nie nie nie, zostań... - podeszłam do niej szybko i położyłam rękę na drzwiach. - My nic ze sobą ten nie... No nieważne. Zostań z nami, nie dam Ci odejść samej. Agnes się ze mną zgodzi, że nie powinnaś tam lecieć sama.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Larysa Silverstone Nie Gru 04, 2016 7:04 pm

Swoim zachowaniem Ariana nieco zaskoczyła Lary. Ta jednak nie dała tego po sobie poznać. Zamiast tego wybuchła śmiechem.
- Jesteś urocza kiedy się martwisz, ale spokojnie. - uśmiechnęła się do niej i ścisnęła za ramię. - Nic mi nie będzie. Potrafię o siebie zadbać. Z moim Maleństwem i cholernym szczęściem żaden truposz mi nie straszny. Poza tym... Nie mam zamiaru opuszczać hotelu, przynajmniej na razie, więc na pewno się jeszcze zobaczymy.
Larysa Silverstone
Larysa Silverstone

Liczba postów : 18
Join date : 04/12/2016

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Nie Gru 04, 2016 7:14 pm

Kolejna osoba z komplementami rozwaliła ostatnią część tej maski, zamrugałam i otworzyłam usta, żeby coś powiedzieć, ale dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że nie miałam pojęcia co jej odpowiedzieć. Speszona znów je zamknęłam i przebiegłam wzrokiem po klubie. Czego ja szukałam? Raczej czasu lub czegoś co by mi pomogło wymyślić odpowiedź. - J-j-ja się nie martwię - nieco się jąkałam, to wszystko z zaskoczenia. - A zresztą, co ja się martwię? - teraz zaprzeczyłam sama sobie, ale nie zwróciłam na to uwagi. - A idź sobie jeśli chcesz, nie obchodzi mnie to - prychnęłam i wróciłam do swojej szklanki z whisky, po czym przesunęłam się z nią do Agnes. - To... Na czym my skończyłyśmy?
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Larysa Silverstone Nie Gru 04, 2016 7:22 pm

Lary przez chwilę stała bez ruchu, wciąż trzymając rękę na klamce. Dziewczyna spotkała w swoim życiu wielu ludzi, dziwnych ludzi, ale Ariana należała do osób, które ciężko było rozgryźć. Przez większość czasu przeczyła sama sobie, gubiła się w swoich myślach i odczuciach. Sprawiała wrażenie troszkę nieogarniętej osóbki, lecz Lary była o nią spokojna. Mimo iż znała ją zaledwie kilka minut, coś w zachowaniu Ariany podpowiadało Larysie, że da sobie radę na tej przeklętej wyspie.
- Adios, amigos. - powiedziała w końcu Lary.
Zasalutowała im niedbale i z Maleństwem w ręku zniknęła za drzwiami.
Larysa Silverstone
Larysa Silverstone

Liczba postów : 18
Join date : 04/12/2016

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Sro Gru 07, 2016 3:10 pm

Wszedłem do pubu z nadzieją, że trafię tu na dobrą porządną tequilę. Trafiłem jednak lepiej - zobaczyłem Arianę. W końcu, aż się uśmiechnąłem pod nosem. Mam Cię, Czarna Diablico. Podszedłem od razu do niej. - Kogóż to moje oczy widzą... Diavola Negra we własnej postaci... - usiadłem od razu obok niej. - Podasz kompanowi tequili, pani barmanko? Człowiek się potrzebuje napić, co to za zabawa rozwalać zombie na trzeźwo? Jak szaleć, to kurwa szaleć!
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Sro Gru 07, 2016 7:31 pm

Weszłam do pubu gwałtownie otwierając drzwi które uderzyły o ścianę. Sori. Zauwazylam Ariane stojąca za barem oraz kilka innych osob. Podeszłam i usiadłam rozglądając sie po alkoholach. Napiłabym sie Blue Hawaiian. Przeglądając trunki przechyliłam głowę jak to miałam w zwyczaju i zaczelam bębnić palcami o blat.
-Zrobisz mi drinka?-zapytałam po chwili Ariane.
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Sro Gru 07, 2016 7:55 pm

Spojrzałam na otwierające się drzwi i opadły mi ręce, gdy zobaczyłam osobę, której najmniej spodziewałam się zobaczyć. Nie rzuciłam się mu na szyję ani nic, mimo że był najbliższą mi sobą zaraz po bracie. - Co Ty tu robisz wichajstrze?! - zawołałam do niego, przewracając oczami. Niemniej, cieszyłam się z tego, że żył. Prawa ręka, osoba jak dla mnie niezastąpiona, taki starszy brat. Już miałam sięgnąć po tequilę, ale znów się otworzyły drzwi i zobaczyłam tym razem znaną mi wcześniej Azjatkę. - Tak tak... Zaraz od tej szurniętej blondyny zacznę żądać wypłaty, to Tobie tequilę, to Tobie drinka... - westchnęłam, ale nalałam mu trunku, jak i w szklance zmieszałam wódkę z napojem i podałam Ji. - Proszę - rzuciłam i spojrzałam na Wernera. - Myślałam, że zginąłeś. Jednak cieszę się, że przeżyłeś, mój murzynie.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Sro Gru 07, 2016 8:00 pm

Zmierzyłem wzrokiem dziewczynę, która weszła po mnie. Wciąż byłem rozbawiony reakcją Ariany na moje pojawienie się. Nie musiała tego pokazywać, wiedziałem, że się cieszy z mojego przybycia. Z wdzięcznością przyjąłem szklankę, rzucając krótkie "danke" swoim zachrypniętym głosem. - Nie było łatwo. Gdy tylko wybuchła epidemia szukałem Cię, ale nie mogłem znaleźć. Zbiegłem do lasu na jakiś czas i niedawno wyszedłem. Sytuacja nie przedstawia się kolorowo... Co najmniej sprzęt wojskowy będzie potrzebny. Glin żadnych nie ma, więc możemy na spokojnie działać i żyć - przedstawiłem sytuację ze swojej perspektywy. Nie przejmowałem się też dwiema dziewczynami poza mną i Arianą. Co zrobią, zadzwonią na gliny gdy się zwyczajnie nie da?
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Sro Gru 07, 2016 8:05 pm

Obserwowałam Ariane kiedy przygotowywała mojego drinka. Przyjęłam go od niej z krótkim podziękowaniem i upiłam łyk. Kobieta rozmawiała z rosłym facetem. Starałam sie nie słuchać o czym mowia ale tak jakby siedziałam dosyć blisko. Słysząc głos mężczyzny zakrztusilam sie swoim drinkiem. Zaczelam kaszleć sięgając po serwetki. Łzy napłynęły mi do oczu. W koncu kaszel ustał. Odwrocilam sie w stronę mężczyzny modląc wie zeby to był tylko głos. Spojrzałam na niego i przez moment miałam wrażenie jakby niewidzialne ręce ściskały mnie za szyje. Nie wierze w to. Nie. Wierze. To żart. Moze jakis zombie mnie ugryzł.. Mam omamy.. Słuchowe i nie tylko. ...
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Czw Gru 08, 2016 6:46 am

Nie zwróciłam uwagi na kaszlącą dziewczynę, oparłam się o ladę i słuchałam go uważnie. W zadumie przygryzłam wargę, myśląc nad odpowiedzią. - Patrząc na niektórych ludzi w hotelu uważam, że powinnam zrzucić tu bombę atomową - mruknęłam i podrapałam się po brodzie w zamyśleniu. - Na komisariacie nie mieli niczego dobrego, co najwyżej karabiny szturmowe. Raczej nie byłoby na wyspie wypoczynkowej żadnej bazy wojskowej. Musimy polegać na naszym arsenale - zerknęłam kątem oka na Ji, zmarszczyłem brwi. - Te, JiYeon, wszystko okej?
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Czw Gru 08, 2016 6:48 am

- Mieliśmy dwa panzerschrecki w bazie, sprowadzone z Kuby, jeśli znajdziemy jakieś duże zbiorowisko tego gówna to możemy je rozwalić - odpowiedziałem jej, w myślach już wyobrażając sobie eksplozję po wystrzale. Zmarszczyłem brwi słysząc Hiszpankę i powędrowałem za jej spojrzeniem. - Wiem moja droga, że jestem nawet przystojny, ale nie musisz na mnie reagować jak żyd na Mengele.
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Czw Gru 08, 2016 7:38 am

Kaszlnelam jeszcze kilka razy po czym Powedrowalam wzrokiem do Ariany i z powrotem na mężczyznę.
-Ja cie znam. -powiedziałam z lekka chrypką.
-I ostatnia rzecz jaka mogłabym o Tobie pomysleć to to ze jesteś przystojny. Mordercy nie sa przystojni. -powiedziałam wpatrując sie w niego i zaciskając bezwiednie dlon na szklance.
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Pią Gru 09, 2016 10:57 pm

- Tak, mieliśmy, z czego jeden wziął Shadows - przytaknęłam mu i zmarszczyłam ponownie brwi, wbiłam swój zrok w Azjatkę. - Mnie uznałaś za niczemu sobie, a sporo rodzin przeze mnie było w żałobie - wzruszyłam ramionami, jakby zapytano mnie o moje oceny w szkole. Jednak zaskoczyło mnie, że znała Wernera.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Pią Gru 09, 2016 11:01 pm

- Za to ja ciebie nie znam, kotku - odparłem i oparłem się o ladę, pociągnąłem spory łyk trunku. - W każdym bądź razie, nie zabiłem Ci nikogo z rodziny. Azjaty jeszcze nie miałem przyjemności zabić - odparłem równie obojętnie co szefowa. Spojrzałem nawet przelotnie na Arianę, zupełnie zignorowałem zdanie kobiety na mój temat.
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Pią Gru 09, 2016 11:17 pm

-Ty moze nie. Ale ktos od was na pewno. Głupia nie jestem. Ten "wypadek", wcale nie był wypadkiem. Maczaliscie w tym paluszki bo Sehun nie chciał więcej w tym siędziec ze względu na mnie. -powiedziałam patrząc na mężczyznę bez mrugnięcia okiem.
-Jesli to nie ty to chce wiedzieć kto. Skoro juz na ciebie wpadłam to wykorzystam to. Werner. -dodałam i dokończyłam swojego drinka. Chciałam zapomnieć. Jakos sobie z tym poradzić. Ale to chyba niemożliwe. Dopoki nie zamknę tego całkowicie.
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Sob Gru 10, 2016 12:29 pm

- My też głupi nie jesteśmy. Poza tym... Sehun... Jakbym coś o nim wiedziała. Werner, pamiętasz go może? - spytałam i spojrzałam na niego, palcem jeździłam po krawędziach swojej szklanki - Coś się obijał o uszy jeden taki właśnie.. Nie wiem, czy nie było to podczas afery z koreańską mafią. Tą z Seulu. Jak masz na nazwisko? - przeniosłam wzrok na Azjatkę.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Sob Gru 10, 2016 12:38 pm

- Zgadza się - przytaknąłem Hiszpance i przyjrzałem się dziewczynie, która tak miło mnie określała. - Był jeden, ale miał na pieńku z właśnie tą mafią. Do naszej się zwrócił z propozycją współpracy. Chciał nam zapłacić za chronienie go, ale... Targ nie doszedł do skutku - zamyśliłem się na chwilę, próbując sobie wszystko dokładniej przypomnieć. - Ten "wypadek" - zaakcentowałem gestem palców - był ich sprawką, nie naszą. Potem gdy znaleźliśmy u niego kartkę, na której była adres tego co miało być zapłatą i co miał nam przekazać, wyśledziliśmy tych, którzy majstrowali przy jego samochodzie. Wąchają już kwiatki od spodu, tak jak i lider tamtej mafii.
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Sob Gru 10, 2016 12:51 pm

Przeniosłam wzrok na Ariane.
-Które? Prawdziwe czy obecne?-mruknelam kiedy zapytała o nazwisko. Przeniosłam wzrok na mężczyznę.
-Wyśledziliście? -uniosłam brew.
-Skad mam mieć pewność ze nie było zupełnie inaczej? Ze to jednak nie wasza sprawka? -zapytałam.
-Kto jest liderem w waszej mafii? Ty raczej nie. Wiec kto? I co tu robicie?-zapytałam obracając szklankę w dłoniach na barze i patrząc na nia.
-Macie cos wspólnego z tym wszystkim?
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Sob Gru 10, 2016 12:55 pm

- To, które miał Twój brat. Chodzi o to, by się upewnić, że nie mówimy o żadnym innym Sehunie, tylko tym - odpowiedziałam ze stoickim spokojem i założyłam nogę na nogę. - Ja jestem liderką, jednak gdy chodziło o ochronę kogoś, to takie zadania dostawał ode mnie Werner. Ma większe doświadczenie w tym wszystkim. Poza tym, jeśli chcesz dowodów, to mamy nagrania z monitoringu i rozmów telefonicznych. Zazwyczaj dla właśnie takich sytuacji jak ta.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Sob Gru 10, 2016 12:59 pm

- Ariana jest liderką, a ja jej prawą ręką. Potwierdzam, mamy to jako dowody. Poza tym, gdyby nas złapały psy i w ostateczności rozbiły mafię, to mamy dowody w sprawie. Choć i tak dostalibyśmy wszyscy krzesełko - westchnąłem i dopiłem tequilę do końca. - Nawet chyba jeszcze w swoim pokoju w siedzibie mam tą kartkę, która była przy nim. Nie masz żadnej gwarancji, owszem, ale nie jest to lepsze niż nic? Nawet u mechanika się upewnialiśmy, czy to ktoś majstrował przy jego gracie.
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Sob Gru 10, 2016 1:04 pm

-Oh.-powiedziałam. Kiedy Ariana nie zareagowała podniosłam głowę.
-Oh. To nazwisko. Nie westchniecie. Teraz wiesz dlaczego zmieniłam. -dodałam i znów spojrzałam na szklankę, myśląc.
-Karteczkę chce odzyskać. -powiedziałam powoli. Po bracie jedyna rzeczą jaka miałam była srebrna bransoletka na prawej kostce której zapięcie zespawalam po jego śmierci. Zeby nigdy jej nie zdejmować. Resztę rzeczy mama schowała i zabroniła dotykać.
-Dlaczego to zrobiliście? Przecież nie był z waszej mafii. Był dla was nikim.
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Sob Gru 10, 2016 1:11 pm

- Zarobek zarobkiem. Miał coś, co mogło nam się przydać, więc nam by się opłaciło. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa - wzruszyłam ramionami i upiłam łyk whisky. - Więc jeśli Werner ma to ją dostaniesz - dodałam i zaczęłam się bawić kosmykiem włosów.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Werner den Adel Sob Gru 10, 2016 1:15 pm

- W rzeczy samej. Miał coś, co mogło nam się i przydać, i dać kasy, jednak to już nasza poufna informacja. W innym przypadku nawet nie mógłby do nas dołączyć. Nie przyjmujemy osób, które ścigają inne mafie. My nie jesteśmy żadnym bezinteresownym ratunkiem, zawsze coś bierzemy za to. A swoich bronimy tylko gdy są swoi - uzupełniłem odpowiedź szefowej i odstawiłem szklankę. - Nigdy nie zabijamy bez powodu, a morderców twojego brata zabiliśmy, uznając że Sehun nam za to zapłacił. Tak można było to interpretować, gdy był już martwy. - oparłem głowę na ręce i wyjrzałem na chwilę za okno, jakby od niechcenia. - A tą kartkę Ci oddam, bo po co mam trzymać coś, co mi się nie przyda.
Werner den Adel
Werner den Adel

Liczba postów : 25
Join date : 04/12/2016
Age : 46
Skąd : Berlin, Niemcy

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by JiYeon Park Sob Gru 10, 2016 8:25 pm

Wysłuchałam ich do konca, milcząc. Wypiłam resztę tego co miałam w szklance po czym znów sie w nia wpatrywałam. Zauwazylam ze dłonie zaczynaja mi drzeć.
-Dolejesz mi.-nie zaakcentowalam pytania posyłając szklankę po barze do Ariany. Dłonie schowałam miedzy uda, spuszczając na moment głowę i pozwalając aby włosy utworzyły cos w rodzaju zasłony wokół mnie. Zagryzłam wargę i zamknęłam oczy. Sehun ty debilu. Ty to chyba naprawdę żyłeś jakby każdy dzień był ostatnim. Aż w koncu sie spełniło. Dupek.
JiYeon Park
JiYeon Park

Liczba postów : 74
Join date : 03/12/2016
Age : 25
Skąd : South Korea, Busan

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Ariana Valladares Pon Gru 12, 2016 2:00 pm

Kiwnęłam głową i dolałam jej trunku, po czym oparłam brodę na dłoniach i przyglądałam się to Azjatce, to facetowi. Zapadła niezręczna cisza, a ja się zastanawiałam jak ją przerwać. Chociaż... Czy mam po co? Dolałam sobie też nieco whisky i upiłam łyk. Popadłam w zamyślenie, dokonując retrospekcji co niektórych wydarzeń. Obracałam szklanką, dumając ze wzrokiem wbitym w ladę. Zastanowiłam się nad swoim życiem, nie miałam zbytniego pomysłu też co robić. W zadumie wzięłam do ręki kosmyk czarnych włosów i zaczęłam się nim bawić, to go okręcać wokół palców, to go uwalniać. W końcu jednak wyjęłam papierosa i zapaliłam. Dla jakiegoś zabicia czasu puszczałam kółka z dymu.
Ariana Valladares
Ariana Valladares
Admin

Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2016
Skąd : Cordoba, Hiszpania

Powrót do góry Go down

Pub....... - Page 2 Empty Re: Pub.......

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach